Pre amerického útočníka to bol prvý zápas po príchode do Zvolena. Aj tretí vzájomný duel v sezóne 2021/2022 medzi Slovanom a Novými Zámkami sa odohral v Bratislave, no domáci v ňom nenadviazali na víťazstvá 3:0 a 2:0. Teší ma, že sme tento duel napokon zlomili v nájazdoch. Foto: TASR - Ján Krošlák V tretej tretine sa najprv predviedol bystrický útočník Výhonský, predral sa pred Rahma, no nevyzrel na neho. Rozhodovali: Štefík, D. Bystrica hrala výborne, bolo to dlho vyrovnané. Foto: TASR - Ján Krošlák V tretej tretine sa najprv predviedol bystrický útočník Výhonský, predral sa pred Rahma, no nevyzrel na neho. Košiciach. Foto: TASR - Roman Hanc Úvod druhej tretiny priniesol dve presilovky hostí, v ktorých ešte brankár Košarišťan viackrát podržal \"oceliarov.\" Paradoxne však kapituloval počas početnej výhody svojho tímu v 31. Giľák využil presilovku. Rozhodovali: Korba, Müllner - Janiga, Vyšný, vylúčení: 4:4 na 2 min, navyše: Vartovník 5+DKZ za bitku, Petgrave 10 za nešportové správanie sa - Růžička 5+DKZ za bitku, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, bez divákov. Výhonský (Kabáč), 47. V druhej tretine mali viac z hry hostia, no ich následné šance Suju, Mráza či Kukuču sa gólom neskončili. Giľák využil presilovku. Rozhodovali: Korba, Müllner - Janiga, Vyšný, vylúčení: 4:4 na 2 min, navyše: Vartovník 5+DKZ za bitku, Petgrave 10 za nešportové správanie sa - Růžička 5+DKZ za bitku, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, bez divákov. V druhej tretine mali viac z hry hostia, no ich následné šance Suju, Mráza či Kukuču sa gólom neskončili. Košarišťan si v 49. Záver stretnutia sa už iba dohrával. TASR) - Hokejisti Banskej Bystrice zvíťazili v utorok v 46. Vašaš (Melcher, Kostromitin), 40. OT+DKZ za nešportové správanie sa, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, bez divákov. Rozhodovali: Korba, Müllner - Janiga, Vyšný, vylúčení: 4:4 na 2 min, navyše: Vartovník 5+DKZ za bitku, Petgrave 10 za nešportové správanie sa - Růžička 5+DKZ za bitku, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, bez divákov. V druhej tretine mali viac z hry hostia, no ich následné šance Suju, Mráza či Kukuču sa gólom neskončili. Záver stretnutia sa už iba dohrával. Vašaš (Melcher, Kostromitin), 40. Potvrdilo sa pravidlo nedáš – dostaneš. Reagovali mohutným náporom a Honzíka v bránke Nitry zasypali spŕškou striel. Bystričanov môžu mrzieť dva nevyužité úniky Ščerbaka, pri prvom ruský útočník trafil hornú žŕdku, pri druhom mu v účinnejšej koncovke zabránil stíhajúci protihráč. HC Slovan Bratislava: Hlavaj - MacKenzie, Breton, Gachulinec, Sersen, Valach, Maier, Beňo - Haščák, Rapuzzi, Yogan - Jääskeläinen, Harris, Takáč - Gašpar, Kytnár, Sukeľ - Šotek, Bezák, Belluš - Urbánek HC Nové Zámky: Bakala - Kozák, Roman, Hatala, Bull, Knižka, Holenda, Ligas - Ahlholm, Langkow, Klempa - Jackson, Šiška, Šišovský - Varga, Barto, Števuliak - Fetkovič, Ondrušek, Ferenyi - Mišiak Hráči Košíc vo štvrtkovom zápase nadviazali na víťazstvo s Michalovcami (2:1 pp) a v domácom prostredí zdolali Prešov 3:2.

Všetky výsledky
Približne 47 500 výsledkov (0,43 sekundy)

Skontrolujte pripojenie a skúste to znova
Športové informácie sú dočasne nedostupné.
Načítajte stránku znova alebo to skúste neskôr.
Žilina
MŠK Žilina
  1. ZÁPASY
  2. SPRÁVY
  3. TABUĽKA
11. 9. 2021Online prenos. Zápas je na konci. Z troch bodov sa tešia hosťujúci Trenčania, ktorí Žilinu zdolali 3:1.

Podobné vyhľadávania

Program priamych prenosov. Máj. MŠK Žilina U19 - FK Železiarne Podbrezová U19 | 28.5.2022 o 11:00 | I. LSD MŠK ŽILINA TV LIVE. A-tím.

Stránka týmu Žilina je automaticky online aktualizovaná. Příští zápasy: 24.05. Žilina - Trenčín, 02.07. Sigma Olomouc - Žilina. Zobraz více.

Finálový zápas play-off o UEFA Európsku konferenčnú ligu odvysiela v priamom prenose Nova Sport ... SEMIFINÁLE. Utorok 24.5.2022 o 18:00: Žilina vs. Trenčín.

SLOVENSKOFortuna liga - Európska konferenčná liga UEFA - play off. Žilina. Trenčín. 24.05. 09:00. SVETPrípravné zápasy. Sigma Olomouc (Cze). Žilina (Svk).
Program · ‎Výsledky · ‎Prestupy
\"\"
Ukážka
Ukážka
1:52:11
oficiálny youtube kanál futbalového klubu AS Trenčín. ... ASTV LIVE | MŠK ŽILINA B - AS TRENČÍN | Prípravný zápas. 3,432 views3.4K views.
YouTube · AS Trenčín · 25. 7. 2020
\"\"
Ukážka
Ukážka
1:55:46
oficiálny youtube kanál futbalového klubu AS Trenčín. ... ASTV live: AS Trenčín - MŠK Žilina B | Prípravný zápas. 5,702 views5.7K views.
YouTube · AS Trenčín · 19. 2. 2021
3. 11. 2019AS Trenčín, MŠK Žilina, futbal, online prenos, dnes, live, Fortuna liga. Online prenos dnešného zápasu AS Trenčín - MŠK Žilina štartuje ...

Hokejový portál - program a výsledky, live zápasy, štatistiky, reprezentácia, hokejové správy, MS v hokeji, ZOH v hokeji, KHL, NHL, európske ligy, ...

Zostrihy zápasov, bezprostredné reakcie, rozhodujúce momenty a najkrajšie góly už teraz na VOYO. ... Naživo zajtra 17:50. MŠK Žilina – AS Trenčín (24. 5.
Program. Program; Slovnaft Cup; 2. liga; 1. SLF; betRing Extraliga mužov; Slovenská hokejová liga; Hyundai Extraliga žien. Huste.tv Huste.tv.
Stanú sa tak súperom Spartaka Trnava. Zápas sa bude hrať v stredu 16. marca od 14. hodiny v Žiline. Zápas s Petržalkou naživo ... AS Trenčín, 30, 53:41, 44.